سخن شهردار

عکس شهردار

درود بی کران به روح شهیدان پر صلابت ایران عزیز
سلام به تمامی مردم ایران بخصوص مردم شهید پرور و با فرهنگ شهر تیتکانلو و بخش خبوشان
با آرزوی صحت و سلامتی برای تمام زحمتکشان عرصه سلامت و رعایت نکات بهداشتی تا نابودی کامل ویروس کرونا در سال 99
بهار، فصل امید و احساس و عشق است.
به نام آنکه بهار را آفرید تا زندگی دوباره را تجربه کنیم، زیباترین لحظات دفتر عمر آدمی، لحظاتی است که با کوشش و سعی، در راه آبادانی بخصوص شهر خود طی می شود. لحظاتی که جان آدمی جامه توانایی بر تن دارد، خاصه هنگامی که لطف الهی فرصت خدمتگزاری به خونگرم ترین مردم کشور را جلابخش تن آدمی می کند. در این چند صباحی که هر بامدادان با یاد خداوندی و سپاس خدمتگزاری به شهروندان سپری شد، هر پروژه و هر طرح، نشانی از کوشش و تلاش مجموعه ای است که خواهان زیست همشهریان خود در شهری زیبا و آباد می باشد. در سه سال اخیر، شهرداری همه تلاش و توان خود را در راستای بهبود شرایط زندگی شهروندان در شهری زیبا را صرف نموده و با وجود مشکلات و ناملایمتی ها، منابع و مصالح عموم را بر منافع اشخاص ترجیح داده تا اولأ رضایت پروردگار باریتعالی و سپس رضایت عموم فراهم گردد.
عملکرد شهرداری تیتکانلو با هدف توسعه شهر و شهرداری، تا ابتدا خودکفا شویم سپس شهری آباد و مترقی داشته باشیم و به حول و قوه الهی و با همکاری و همیاری شهروندان، جوانان و نهادها و ارگانهای شهرستان فاروج، قدم های بسیار بلندی نیز در این راه برداشته شد تا شاهد تعالی و عظمت شهر خود باشیم.
با این همه، آنچه پیش روی شما عزیزان است تحفه کوچکی در پیشگاه شماست تا بتوانیم در مجموعه شهرداری تیتکانلو، از ارشادات، راهنماییها و تجربیات شما عزیزان استفاده کنیم.
در پایان از زحمات فرماندار محترم فاروج، جناب آقای صادق، شورای اسلامی شهر تیتکانلو و نیز پرسنل زخمتکش و خدوم شهرداری تیتکانلو که در راستای توسعه و ارتقا شهر، کمک و همیار ما بوده اند تقدیر و تشکر می نمائیم.